معرفی
 
  دبیرستان غیر دولتی ندای صالحین با همت تعدای از مجربین عرصه تعلیم و تربیت و به منظور آموزش و پرورشِ نسل آینده ساز ایران اسلامی تأسیس گردید.
دغدغه اصلی مؤسسین این دبیرستان، بهره گیری از تعالیم مقدس اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله) و اصول بی بدیل اخلاقی و تربیتی آن در آموزش و پرورش فرزندانی است که در آستانه ورود به دنیای پر رمز و راز نوجوانی و قدم نهان در ورطه تکلیف و عمل شرعی هستند.
  این کلام گوهر بار مقام عظمای ولایت سرلوحه کارماست که:
«اگر در یک جمله کوتاه از من بپرسند که شما از جوان چه می خواهید به آن ها خواهم گفت:تحصیل ، تهذیب، ورزش. من فکر می کنم جوانان باید این سه خصلت را دنبال کنند.»
  در کنار این رهنمود راه گشا ، الگو گیری از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که بنادارد با ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش ، ترسیم گر ایران توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی،  علمی و فناوری در سطح منطقه با هویت اسلامی انقلابی  باشد ازجمله اهداف این مجموعه می باشد.
  قداست این اهداف سبب گردیده است تا مؤسسین مؤمن و جهادگر با همت مضاعف و تلاش بی وقفه و صاقانه موانع پیش رو را پشت سر گذاشته و بعد از قریب به پانزده سال به بلوغی که ناشی از پختگی در عرصه پرفراز و فرود و خطیر  تربیت اسلامی است نزدیک شوند.ضمن اینکه با نگاهی به نتایج تحصیلی دانش آموزان قبلی این دبیرستان و افتخار آفرینی تربیت یافتگان مکتبِ ندای صالحین در دانشگاه های معتبر کشور، میتوان نتیجه ی گوشه ای از تلاش این مجموعه رامشاهده کرد.در همین راستا بر خود وظیفه می دانیم تا آغوش خود را برای تربیت فرزندان عزیز شما مومنین بگشاییم ، تا دوش به دوش هم، آنان را در هدایت به سمت آینده ای روشن و اسلامی یاری کنیم و ایران اسلامی را نیز با تربیت متخصصینی متعهد یاری گر باشیم. 
 
جلسه فردی اولیا و دبیران
 
مراسم عزاداری اربعین حسینی
 
انتخابات شورای دانش آموزی
 
برگزاری آزمون مبتکران
 
بزرگداشت روز سیزده آبان
 
جشن میلاد پیامبر مکرم اسلام
 
تماشای فیلم منطقه پروازممنوع درسینما
 
شرکت در مسابقات ورزشی در سطح منطقه
 
اردوی اصفهان ویژه دانش آموزان پایه هفتم
 
اردوی مشهد ویژه دانش آموزان پایه هشتم
 
اردوی راهیان نور ویژه دانش آموزان پایه نهم